The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Golfbaan Paardrijden Visserij Fietsen | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 46 m² The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End Sand Bluff ligt 2 km verwijderd van Blue Iguana Nature Reserve en nodigt gasten uit om te gaan paardrijden, fietsen en vissen in de omgeving. Dit vakantiehuis biedt paardrijtochten en is geschikt voor maximaal 2 personen.
Foster's Market is op loopafstand van ongeveer 13 minuten gesitueerd.
In deze villa kunt u genieten van het uitzicht op de zee. The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End beschikt over een badkamer met een wasmachine. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor uw comfort.
De accommodatie beschikt over een complete keuken, uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. Gasten kunnen genieten van Caribische gerechten in Tides Restaurant & Bar, gelegen op 600 meter afstand. De 1-badkamer villa is voorzien van een buitenzwembad, evenals een fitnesskamer met veel opties voor relaxatie en sport.
- Locale bezienswaardigheiden
- Wreck of the Ten Sail Monument3,7 km
- Blue Iguana Nature Reserve1,9 km
- Ridgefield & SS Rimandi Mibaju4 km
- Foster's Market800 m
- Vuurtoren van East End4,8 km
- Wreck of the Ten Sail Memorial1,2 km
- East End United Church3,2 km
- Tortuga Divers300 m
- Wreck of the Ten Sail3,7 km
- Gun Bay Graveyard3,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Owen Roberts41 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Fitnesscentrum
- Watersport
- Paardrijden
- Fietsen
- Golfbaan
- Visserij
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End?
Gasten van The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End te boeken?
De gemiddelde prijs in The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End is $294. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End te bezoeken?
Gasten van The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End kunnen eten in Tides Restaurant & Bar restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door het vakantiehuis ondersteund?
Bij het vakantiehuis kunnen gasten zowel met Mastercard, Visa en American Express als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End?
The Sea Spray Ocean View Studio Cottage In East End beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.